biuro@e-asea.pl
+ 48 575 604 601
+ 48 61 811 24 70

- e-ASEA.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Biuro księgowe ASEA w Poznaniu i Murowanej Goślinie

Biuro rachunkowe ASEA powstało w 1995 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu rachunkowości oraz kadr, poszerzając przy tym grono zadowolonych Kontrahentów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam w pełni zrozumieć potrzeby Klientów, a następnie przygotować przemyślaną ofertę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw. Model obsługi księgowej opracowany przez biuro podatkowe ASEA opiera się na pełnym zaangażowaniu i elastycznym podejściu do każdego Klienta.

Rachunkowość w sektorze MŚP

Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy kompleksową obsługę księgową oraz kadrową. Aktualnie współpracujemy z ponad sześćdziesięcioma podmiotami działającymi w rozmaitych branżach, co umożliwia nam ciągły rozwój zarówno na płaszczyźnie doradztwa księgowego, jak i w sferze konstruowania odpowiednich propozycji ofertowych. Warto również wspomnieć o tym, że wspieramy młodych przedsiębiorców będących dopiero na początku swojej biznesowej drogi, dla których otwarcie pierwszej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma trudnościami.

Dedykowany księgowy dla Twojej firmy

Decydując się na skorzystanie z usług biura księgowego ASEA, możesz liczyć nie tylko na profesjonalne prowadzenie księgowości Twojej firmy, ale także na wsparcie w postaci dedykowanego pracownika, który z chęcią odpowie na każde z trapiących Cię pytań. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie znacząco usprawni proces obsługi księgowej Twojego przedsiębiorstwa. Chociaż większa część naszych Klientów prowadzi działalność na terenie Poznania, Murowanej Gośliny oraz okolic, jesteśmy w stanie świadczyć usługi księgowe na terenie całej Polski. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem księgowym, zachęcamy do kontaktu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego